Operasyonel kiralama araçlarınızın yönetimini ve bakımını bizim gibi işinde uzman bir şirkete bırakmanıza denir. Bu kiralama modeli sadece bir finansman modeli değil aynı zamanda aracınızın aşınma ve yıpranma durumu hesaplanmış uzun dönemli kiralama sistemidir. Bunun sistemin sizler için avantajı ise araçlar bilançonuzda yer almaz ve nakit akışınızın daha düzenli olmasını sağlar. Araçlarınızın yönetimi bizlere teslim ederek zaman ve maliyetlerden tasarruf edeceksiniz. Ve bunun için size özel hazırlanmış tekliflerimiz ve çözümlerimizle sizlere hizmet etmeye hazırız.


Sizleri kendi yaşadığımız tecrübelerin bizlere verdiği profesyonellik ile araç kaynaklı tüm risklerden de uzak tutacağız. Siz ise kendi işinize çok daha rahat kendinizi verebilir ve işinizi geliştirme olanağına sahip olursunuz. Bu sistemde anlaşılacağı gibi araçların asıl kanuni sahibi Konya Turizm olarak bizleriz.

Araçlarımızı sizlere fabrika çıkışlı olarak 0 km ve tam olarak teslim edeceğiz. Araç teslimatı için ek bir ücret ödemek zorunda kalmadan teslimi yapılır. Araçlarınızı şirketinizin üzerine almış olsaydınız muhasebe servisiniz de araçların alımından başlamak üzere tüm fatura ve vergi işlemelerini takip etmek durumunda kalacaklardı ve iş yükleri ağırlaştığı için ayrı bir personel ihtiyacı olabileceği gibi işlerinde aksamalara da yol açabilecekti.

Aracı kiralama ile muhasebe servisinde çalışan elamanlarınızın da üzerinde oluşabilecek ek iş yükü hafiflemiş olmaktadır. Araçların kiralama süresi içinde tüm bakım onarım ve periyodik işlemleri aracın ait olduğu serviste yaptırılır ve bu işlem için herhangi bir maliyete katlanmazsınız.

Firmamız Konya şehrimiz de hizmet vermektedir. Sigorta kapsamında bulunan araçlar hırsızlık ve kaza gibi olumsuz olaylarda şirketimiz tarafından kasko poliçesi ve trafik sigortası kapsamında tüm teminatları karşılar.

Eğer aracın tamir süresi 48 saati aşacak olursa firmamız aracın muadili olan bir aracı sizlere 48 saat içinde tahsis eder ve bu araç için sizlerden ayrı bir ücret talep etmez. Aracın satın alınması dâhil tüm vergileri firmamız karşılar. Araç kiralama hizmeti en az 12 ay ve en çok 36 aydır.

Öz sermaye zorunluluğu olmayan bu sistem tüm şirketlerin filo ihtiyaçlarını karşılamada birinci tercihleri haline gelmiştir. Bu sistem şirket borçluluğunun önlemesi ile firma kredibilitesini olumlu yönde etkileneceğinden sizler için en uygun yöntemdir. Sabit bir kiralama bedeliyle ve düzenli bir ödeme planı yapabilirsiniz. Kiralama işini en iyi yapan şirketimiz ile sizlerin bu konuda çözüm ortağınız olacağız.

Araç Kiralama Avantajları

tasarruf

Farklı ulaşım ihtiyaçlarınız için filomuzu sürekli genç tutarak son model, özel iç tasarımlı, teknolojik araçlarımızla sağlamaktayız.

Detaylar

verimlilik

Okul - Öğrenci Servis Taşımacılığı konusunda bizim de en hassas olduğumuz ve sorunsuz ve kaliteli bir hizmetin gereğidir.

Detaylar

güvenlik

Konya Turizm'den, Operasyonel kiralama, Okul Gezisi Organizasyonu, Gezi ve Turlarınız için araç kiralayabilirsiniz.

Detaylar

zaman

Konya Turizm olarak işinin ehli ve tecrübeli ekimiz ile hem uzun hem de kısa süreli gezilerinizde en büyük destekçiniz olmaktayız.

Detaylar

Araç Filomuz