Taşımacılıkta en önde gelen unsur güvendir. Konya turizm 2002 yılından beri profesyonel olarak yer aldığı taşımacılık sektöründe güvenle hizmet vermektedir.

Kendi belirlediği prensiplerinden ve kalite kıstaslarından taviz vermeksizin çalışmaya devam etmektedir. Bu anlamda gerek araçlarının rutin bakım ve kontrollerini özenli bir şekilde gerçekleştirmek, gerekse tüm çalışanlarını hizmet içi kurs ve seminerler ile belirli bir eğitim süzgecinden geçirmek koşuluyla kendi yüksek kalite standartlarıyla yarışmaktadır.

Personel ve öğrenci taşımadan, şehir içi ve şehirlerarası turlara, otobüs ve filo kiralama hizmetinden temizlik hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede kaliteli hizmetler sunan Konya Turizm, sektöre girdiği kısa süre içerisinde önemli markalardan biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Turizm Bakanlığı'ndan alınan TURSAB kalite belgesi ile kalitesini tescilleyen firmamız, adını da Türk Patent Enstitüsü’nden tescillemiştir.

Hedeflerimiz

Kalite Politikamız gerekleri arasında yer alan sürekli bir yenilik ve gelişme halinde olmak, hem hizmet hem de teknik imkânlar açısından bir vazgeçilmezdir.

Kalite Politikamız gerekleri arasında yer alan sürekli bir yenilik ve gelişme halinde olmak, hem hizmet hem de teknik imkânlar açısından bir vazgeçilmezdir.

Kalite Politikamız gerekleri arasında yer alan sürekli bir yenilik ve gelişme halinde olmak, hem hizmet hem de teknik imkânlar açısından bir vazgeçilmezdir.

Araç Kapasitemiz

Otobüs

95%

Minibüs

60%

VİP Araç

79%

Otomobil

50%

Yapı Taşlarımız

Kalite Politakımız

Servis Taşımacılığı, son derece özen isteyen bir hizmet alanıdır. Müşterilerin beklentileri tespit ederek, standartlar ölçüsünde hatta daha da üst düzey bir kalite sunmak, başarılı bir hizmet sektörü üyesi olmanın temel şartıdır. Konya Turizm olarak, her geçen gün kalite arttırma amacıyla yaptığımız araştırma ve çalışmalar, tamamen, müşterilerimizin daha verimli bir hizmet alabilmesi için gerçekleştirilmektedir. Servis Taşımacılığında zamanlama ve akılcı maliyet hesapları, en önemli konulardır. Bu konuların yönetimi hakkında tecrübe sahibi ekimiz ile beklentilerin ötesinde hizmet sunmak, Kalite Politikamız için vazgeçilmez bir unsurdur.

Şüphesiz ki, hizmetin başarı ve kalitesi, kaliteli, uzman ve tecrübeli personelden geçmektedir. Bu sebeple Konya Turizm olarak, temel değerlerimizi firma kültürü ile harmanlayarak, personelimiz için de huzurlu bir ortam yaratmaktayız. İşini seven ve işini yapmaktan mutluluk duyan insanlar ile birlikte çalışmanın avantajı ise mutlaka hizmetin kalitesine yansımaktadır. Sürekli eğitim ile müşteri memnuniyeti hakkında bilgi sahibi olan ekibimiz, memnuniyetinizi arttırma çabası içerisinde olmaktadır.

Konya ’da hizmet veren firmamız, sahip olduğu stratejik hedeflere ulaşmanın temel yolunun müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindedir. Böylece, hem ülkenin yasal gereklerine uygun hareket edilmekte hem de beklentileriniz doğrultusunda uygulama geliştirilmektedir. Beklentilerinizi karşılamak ve en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşımınızı gerçekleştirmek için teknoloji vazgeçilmez bir yardımcımızdır. Teknolojinin sağladığı yenilikler ve faydalar, kesinlikle Konya Turizm ’in gözünden kaçmamaktadır. Hizmet kalitesini arttıracak olan tüm teknolojik imkânlar, son model araçlar Konya Turizm olarak sahip olduğumuz değerler arasında yer almaktadır.

Kalite Politikamız gerekleri arasında yer alan sürekli bir yenilik ve gelişme halinde olmak, hem hizmet hem de teknik imkânlar açısından bir vazgeçilmezdir. Böylece size üst düzey bir ulaşım imkânı sunmaktayız. Zaman kaybetmeden ve güvenlik önlemlerinden endişe duymadan işinize ulaşabilir ya da çocuğunuzu okuluna gönderebilirsiniz. Konya Turizm olarak, işinizi kolaylaştırmak ve size zaman kazandırmak için canla başla çalışan bir ekip ile birlikte hareket etmekteyiz. Bizim sahip olduğumuz uyum, sizin de beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Üst düzey bir ulaşım imkânı için Konya Turizm ’i tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.