Okul - Öğrenci Servis Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı, çocuğu olan aileler için en önemli konudur. Çünkü çocuklarımızın güvenliği ve rahatlığı için en iyisini isteriz her zaman. Bu amaçla, her zaman son kalite taşımacılık hizmeti tercih edilmeli ve güvenlikten endişe duyulmamalıdır. Konya Turizm, Konya ‘da bulunan eğitim kurumlarına sunduğu başarılı Okul – Öğrenci Taşımacılığı hizmeti ile tüm bu endişeleri ortadan kaldırmaktadır. Konya ‘da bulunan eğitim kurumlarının ilk seçenekleri arasında yer almamızın ise temel sebebi, işimizi büyük bir özen ile yapıyor olmamızdır. Hassasiyetlerin farkında olarak, sürekli bir hizmet geliştirme çabası içerisinde olmamız da özenimiz ve başarımızın bir göstergesidir.

Okul - Öğrenci Servis Taşımacılığı konusunda bizim de en hassas olduğumuz ve sorunsuz ve kaliteli bir hizmetin gereği olarak, araçların yeni ve de bakımlı olması en önemli konudur. Bunun ardından ise çocuklar için alınması gereken zorunlu tedbirlerin alınmış olması gerekmektedir. Bunlar son zamanlarda bir yaptırım haline gelmiş ve bizim de desteklediğimiz güvenlik tedbirleridir. Çocuklarımızın güvenliği için araçlarımızda tel örgü ve kapı kilidi gibi önlemlere büyük bir özen göstermekteyiz. Diğer taraftan çocuklar ile iletişimi iyi olan, profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sayesinde sorunsuz yolculuklar yaşanmakta ve başarılı bir taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Okul – Öğrenci Servis Taşımacılığı konusunda tüm bunlar ile alakalı olarak uyulması gereken kanun ve kurallara harfiyen uymak, çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Son model araçlarımız ve eğitimli şoförlerimiz ile sunduğumuz taşımacılık hizmeti, Konya genelindeki en seçkin okulların tercihi durumundadır. Kentin en seçkin kurumları ile başarılı bir iş birliği içerisinde olarak çocuklarımız güvenle evlerinden alarak okullarına ya da okullarından alarak evlerine teslim etmekteyiz. Zorunluluk olan güvenlik önlemlerini de aşan güvenlik anlayışımız ile tehlike oranını azaltmayı hedefliyoruz. Bu sebeple de hem velilerin hem de dolayısıyla okulların ilk tercihi olmaktayız. Konya Turizm olarak çocuklarımızın kıymetini, anne babaların hassasiyetini bilmekte ve buna uygun bir hizmet geliştirme çabası içerisinde olmayı sürdürüyoruz. Veli ya da eğitim kurumu yetkilisi olarak, siz de güven ve rahatlığını ön planda tuttuğunuz çocuklarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Personel Servis Taşımacılığı

Endüstri alanında yaşanan tüm gelişmeler, ülkemizdeki büyük işletme sayılarının artışı ve personel sayılarındaki artış, Personel Servis Taşımacılığı hizmetini ön plana çıkarmıştır. Firmaların hızlı yükselişi ve her alanda yaşadıkları gelişmelerin doğal sonucu olarak, personel sayılarındaki artış da kaçınılmazdır. Bununla paralel bir şekilde taşımacılık alanında da hızlı bir gelişme süreci gözlenmiştir. Bugün tüm detayları ile personel taşımacılığındaki ihtiyaçlar değerlendirilebilmekte ve buna göre hizmet geliştirme çalışmaları sürmektedir. Amaç firmaların, taşımacılık alanındaki çeşitli ihtiyaçlarını, sorunsuz bir şekilde karşılamak ve memnuniyet sağlamaktır.

Konya Turizm olarak, Konya ‘da bulunan şirketler, kurumlar, firmalar ve fabrikalara, son derece sorunsuz ve kaliteli bir Personel Servis Taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizin temel odak noktaları ise başta yolcunun yorgun bir şekilde işe gelmesini engellemek olmakla birlikte, aynı zamanda trafik ve benzeri problemler ile personelin işe geç gelmesi ya da her gün farklı saatlerde işe gelmesinin önüne geçmektir. Ayrıca sunduğumuz başarılı taşımacılık hizmeti, personelin kaynaşması ve daha verimli bir iş ortamı oluşturmasını sağlamaktadır. Firmaların personel taşımacılığı dışında ihtiyaç duyduğu yabancı misafir transferi, özel grup gezileri, kültür turları ya da paket turlar da Konya Turizm olarak sunduğumuz diğer hizmetler arasında yer almaktadır.

Endüstri alanında yaşanan bu gelişmeler, taşımacılık alanında da kalite ayrımını yapılabilir kılmıştır. Çünkü hem firmalar hem de personel için son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor Personel Servis Taşımacılığı. Konya Turizm olarak bu konuda yaşanacak olan sıkıntıların farkında ve kaliteli hizmetin sürekli geliştirilmesi çabası içerisindeyiz. Tüm taşımacılık organizasyonlarında görevlendirdiğimiz, işinin uzmanı ve tecrübeli ekimiz ile modern ve son model araçlarımız, her daim hizmetinize hazırdır. Uzman ekimiz kapsamında bulunan rehberlerimiz ile kültür gezileri ya da turistik gezileriniz daha keyifli bir hal alabilmektedir. Konya Turizm, Konya ‘da bulunan firmalar, kurumlar, şirketler ve fabrikalar için, hem sorunsuz hem de son kalite imkanlar ile örülü bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten faydalanan kuruluşların, kısa süre içerisinde personelinde ve işletmesinde büyük olumlu değişimler yaşaması kaçınılmazdır.

Referanslar