Tur ve Transferlerinizi Güvenilir, Konfor ve Huzur dolu Seyahat kavramındaki taşımacılık hizmetlerini, Havalimanı ,Otel Trasferleri ile Yurt içi gezileri, Ören yerleri Gezileri, Cruise turlarında noktalıyoruz. Farklı ulaşım ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına filomuzu sürekli genç tutarak son model, özel iç tasarımlı, teknolojik araçlarımızla sağlamaktayız.

İş arkadaşlarınız, okul arkadaşlarınız veya aile dostlarınız ile oluşturduğunuz gruplarla Konya Turizm'e telefon ile ulaşmanız yeterli. İsteğe özel gezilerimizde program, araç yaşı, kapasitesi ve güzergâh sizler tarafından belirlenmektedir. Yemek ve rehber istendiği durumda firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

Her türlü geziye uygun araçlarımız ve rehberlerimiz ile şehir içi ve dışı yabancı misafir transferleri, hafta sonu gezileri, kültür turları, günübirlik geziler, paket turlar, İsteğe özel grup gezileri ve trekking gibi organizasyonlarınızda profesyonel kadromuz ve modern araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kültür Turları

Hem okullar öğrencilerinin hem de işletmeler personelinin kültür turları ile motive olmasına çok önem vermektedir. Bu tip faaliyetler, verimi arttırıcı bir etki yapmak ile birlikte, geziye katılanların kaynaşmasını da sağlamaktadır. Konya Turizm olarak, bunun önemini bilerek, kültür turları sırasındaki ihtiyaçları tahlil etmekteyiz. Bu sebeple de sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet kalitesi sunmaktayız. Kültür turları, kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar, yurt, vakıf ve derneklerin özel gezileri ya da okul gezileri şeklinde düzenlenebilir. Her biri için özel bir planlama ve düzenleme yapmak gerekmektedir. Bu durumda da tecrübe çok büyük bir rol oynamaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile sorunsuz gezi imkânı sunmamız, Konya Turizm olarak farkımızın bir göstergesidir.

Konya merkezli olarak hizmet sunmamız ile birlikte, adeta bir kültür beşiği olan Türkiye ’nin dört yanındaki gezi noktalarına, keyifli ve konforlu bir ulaşım sağlayabilmekteyiz. Ülkemizin sahip olduğu kültür ve tarih mirası, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken ziyaret noktaları, her sezon seyahat planlarının temel sebebidir. Kültür ve inanç gezilerinde gezinin keyif vermesi için temel gereklilik olan konforlu ulaşım, Konya merkezli olarak hizmet veren firmamız sayesinde, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik hizmet ağımız Türkiye geneline dağılmış durumdadır. İstenilen noktaya araç gönderebilmekteyiz.

Konya Turizm olarak işinin ehli ve tecrübeli ekimiz ile hem uzun hem de kısa süreli gezilerinizde en büyük destekçiniz olmaktayız. Kültür turları sırasında, ihtiyaç duyacağınız ulaşım hizmetini, en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Modern araç filomuz, güzergâha hâkim olan sürücülerimiz sayesinde hem konforlu hem de sorunsuz bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Konya Turizm farkını hissetmek için bizimle kolayca iletişime geçebilir ve uzun bir düzenleme süreci içerisine girmekten feragat edebilirsiniz. Ulaşım konusunu sizin için kısa sürede çözebilir ve planlamanızı yapabiliriz. Programınızın nerede başlayıp, nerede biteceği gibi detayları belirledikten sonra, modern araçlardan oluşan geniş filomuzdan araç seçimi yaparak, ulaşım konusunu hızlıca halletmenizi sağlıyoruz. Konya Turizm güvencesi ile yapacağınız kültür turları, yol yorgunluğunu büyük oranda ortadan kaldıran konforlu bir gezi deneyimi olarak hafızalarınızda yer etmeye adaydır.

Başlıca Hizmetler

Organizasyon

Referanslar